mamo poczytaj sobie

czytam sobie

Pan Przypadek i celebryci

TYTUŁ: Pan Przypadek i celebryci

AUTOR: Jacek Getner

WYDAWNICTWO: Zakładka

ROK WYDANIA: 2013

LICZBA STRON: 230

 WP_20160826_22_13_37_Pro.jpg

Ludzie są banalnie przewidywalni

Jacek Przypadek wywodzący się z rodziny prawników inteligentny mężczyzna zbliżający się do trzydziestki. Prawnikiem jednak nie został, bo porzucił studia by zostać detektywem a w miarę rozwoju akcji zostaje również jasnowidzem. Jak podsumowała go była udawana narzeczona Jacek chowa się za ironiczno-dobrotliwą- pobłażliwą maską wesołka , który ma wszystko i wszystkich w głębokim poważaniu. Postać głównego bohatera jest zatem intrygująca, zachwycająca i pociągająca. 

Pan przypadek i celebryci to zbiór trzech opowiadań, w których gwiazdy znane z małego ekranu potrzebują pomocy detektywa. Śmierć na stypie, która miała być częścią odcinka popularnego serialu, zaginięcie manifestu komunistycznego i ksiądz kanonik ukrywający swojego syna geja - oj dzieje się dzieje. Z tą książką nie można się nudzić, zagadki niby nie są skomplikowane ale przy panu Jacku to ja wysiadam... więc tym lepiej mi się te historie czytało.

WP_20160825_16_34_37_Pro.jpgBardzo się cieszę że skusiłam sie na udział w book tour organizowanym przez Poligon domowy. Organizatorka pozwoliła na umieszczanie notatek na marginesach, stąd na niemal każdej stronie pełno uśmiechniętych buziek :)

WP_20160826_22_15_50_Pro.jpg

Polecam serdecznie jako doskonałą rozrywkę, ja na pewno przeczytam inne książki z serii o Jacku Przypadku.

 

Polecam również bloga Pana Przypadka

 

 

 

 

Wyzwanie książkowe 45/#52

 książka bierze udział w wyzwaniu Czytam ile chcę na blogu książko, miłości moja.

książka bierze udział w wyzwaniu Olimpiada czytelnicza na blogu pośredniczkaa

 

Pan Przypadek i głosowanie na okładkę <klik>

Finałowe okładki <klik>

Moje głosy:

3pkt - projekt nr 3

2pkt - projekt nr 5

1pkt projekt nr  1

 

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.6"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));